Astra j Anahtar Antalya

Antalya'da opel astra j model aracınız için yedek anahtar yaptırmak arızalı kırık astra anahtar tamiri ve tüm anahtarları kayıp araç için yeni anahtar yaptırmak istiyorsanız bizimle iletişime geçerek aracınızın anahtar sorununa çözüm bulabilirsiniz.

Opel Astra J Anahtar Kumanda

Opel astra j immobilizer sistem aracınızın tüm anahtar sorunlarına çözüm üretmekteyiz. Antalya merkezde opel astra j model araba anahtarı ile yaşadığınız tüm sorunlar için sizlere yardımcı oluyoruz.

Astra j yedek anahtar yapımı.

Astra j kayıp anahtarların yenisini çıkarma.

Astra j anahtar kabı yenileme.

Astra j kumanda pil değişimi.

Astra j arızalı kırık anahtar tamiri.

Astra j farklı modelde anahtar hazırlama.

Astra j Yedek Kayıp Anahtar

astra j anahtar kodlamaOpel astra j sedan ve hatcback olarak iki kasası olsada immobilizer sistem aynı olarak tasarlanmış aynı anahtarı kullanmaktadır. Astra j kendinden kumandalı olan anahtar ise bazı paketlerinde bir sustalı bir düz kumandalı anahtar verilmektedir.

Astra j modeli için yedek anahtar yaptığımız gibi anahtarı hiç olmayan tüm anahtarları kayıp olan araca aynı gün içinde yeni anahtar hazırlaması tamamen kendi bünyemizde uygun fiyatlarla yapmaktayız.

Astra j model için orjinal model ile aynı ve farklı model seçenekleri ile yedek ve kayıp anahtarı hazırlamaktayız.

Antalya merkezde bulunan iş yerimizde sizlere hizmet vermekteyiz Yedek anahtar yapımı için arac ruhsat sahibi ile birlikte iş yerimize gelinmesi halinde yapmaktayız.

Astar j 2 tuşlu olan kumandalı anahtarı üç tuşlu bagaj kapılardan bağımsız olarak açılabilir model anahtar yapmaktayız.

Yeni hazırladığımız anahtar ile cam kaldırma aç olan modellerde bizim hazırladığımız anahtar ilede çalışmaktadır.

Kayıp anahtar yapımı ise duruma aracın olduğu noktaya göre bazı durumlarda araç çekici yardımı ile iş yerimize gelmesi gerekmektedir

Astra j Anahtar Kabı

astra j anahtar kabıOpel astra j tüm anahtar modelleri için orjinal anahtar kabı ile birebir olan modeli ve yeni nesil anahtar kabı modeli ile eskimiş yıpranmış kumanda tuşları delinmiş anahtar kabı değişimi ile arabanızın anahtarını ilk günkü gibi yeni hale getiriyoruz.

Antalya'da opel astra j için anahtar kap değişimi işiniz için sadece anahtarı iş yerimize getirmeniz halinde 10 dakikada anahtar kabı yenileme işlemi yapmaktayız.

Opel astra j anahtar kumanda kap değişim işlerinde kumanda pilini panasonic marka pil hediyemizdir.

 

Astra j Sustalı Anahtar

astra j sustalı anahtarOpel astra j sustalı model olarak orjinal anahtar modeli yanı sıra size onlarca farklı modelde yeni anahtar çeşiti sunabiliyoruz.

Yeni nesil sustalı anahtar modellerimizden beğendiğiniz bir modeli aracınıza kodlama işlemi ücretsizdir.

Opel astra j sustalı anahtar yapımında kullandığımız anahtar modelleri 2 yıl garantimiz altındadır.


Whatsapp Destek

Ant Anahtar

Merhaba Ben Sedat

Size nasıl yardımcı olabilirim?