Fiesta Anahtarı Antalya

Ford fiesta anahtar kumanda yedek çıkartma, Kayıp fiesta anahtarı kumandası çıkartma, Fiesta kırık anahtar kumanda tamiri, Fiesta düz kumandalı anahtarı sustalı modele çevirme, Fiesta eskimiş anahtar kumanda kabı yenileme.

Antalya'da ford fiesta anahtarı kumandası ile yaşadığınız tüm sorunlara çözümler sunuyoruz. Muratpaşa'da oto anahtarcınız olarak 21 yılı aşan süredir aynı adres üzerinden sizlere anahtarcı çilingir hizmetlerimiz 2022 yılında da sürmektedir.

Bizimle iletişime geçerek her nevi anahtar kumanda için uygun ücretli olarak çözüm bulmanız mümkündür.

Fiesta Yedek Anahtar Kumanda

fiesta anahtarıFord fiesta modeli olarak 1998 itibari ile 2022 yılında da üretimi devam etmekte olan ve Antalya ilimizde de oldukça talep gören şehir içinde genelde bayanların tercihi olsada gençlerimiz daha çok kullanmaktadır.

Ford fiesta anahtar modeli olarak eski modellerde fabrika çıkışı kumandasız olarak karşımıza çıkmakta ve sonradan merkezi kilit kumandası takılarak kullanılmakta olsada 2002 yılı sonrası modelleri kendinden kumandalı anahtar ile karşımıza çıkmakta ve 2010 yılı üstü modellerde ise sustalı ve smart anahtarlı modeller arac paketine göre değişmekte olarak karşımıza çıkmaktadır.

Biz ANT ANAHTAR olarak oto anahtar kumanda konusunda immobilizer sistem aracların piyasaya çıktığı 1996 yılları itibari ile çipli oto anahtarı kodlama cihazlarının temini ve gerekli eğitimleri alarak işimizi profesyonel olarak yapabilmek adına her geçen gün kendimizi yeniliyor ve siz değerli müşterilerimizin tüm araç markalarına yedek anahtar kumanda yapmaktayız.

Antalya merkezde yada ilçelerinde yaşıyorsanız ve ford fiesta yada başka bir ford modeli anahtarı kumandası yedek yaptırma işiniz var ise bizimle iletişime geçerek arabanıza yedek ister kumandalı ister kumandasız olarak çipli yedek anahtar yaptırabilirsiniz.

Fiesta Anahtar Kumanda Kabı

Eskimeyen ne var ki? Ford fiesta anahtar kumanda kabı da zaman içinde eskir yıpranır kötü bir görünüm aldığı gibi kumanda tuşlarının üzeri delinir, Sustalı modellerde ise genelde sustalı kısım yayı kırılır.

Sizinde fiesta arabanın anahtar kabı eskidi yıprandı ise fiestaya ait orjinal ve sonradan takma kumandalar olmak üzere tüm anahtar kumanda modellerinin kabını yenileme yapıyoruz.

Antalya'da ford fiesta anahtar kumanda kabı yeniletmeniz gerekiyor ise iş yerimize arabanızın anahtarı ile gelerek kap yeniletme işinizi 15 dakikada yaptırabilir arabanızın anahtarını sıfır almış gibi kullanmaya başlarsınız.

Fiesta Sustalı Anahtar

fiesta sustalı anahtarFord fiesta 2000-2011 modeleri arası orjinl kumandalı anahtarları düz kumandalı anahtar olarak fabrika çıkışlı olduğunu tüm fiesta kullanıcıları bilir.

Bazı fiesta anahtarlarına ek olarak müşteri kendisi alarm taktırmış olur. Fiesta model arabanızın anahtarı ister orjinal olsun ister ise sonradan alarm takılmış anahtar ayrı kumanda ayrı olsun tek anahtar üzerinde onlarca sustalı modeli olarak yeni anahtar hazırlamaktayız.

Sizin fiesta model arabanızın anahtarı da orjinal düz veya sonradan kumanda takılı anahtar ayrı kumanda ayrı ise ve siz arabanızın anahtarını yeni nesil sustalı model olarak kullanmak istiyorsanız bizimle iletişime geçmeniz veya fiesta ile iş yerimize uğramanız halinde size sunacağımız onlarca çeşit yeni nesil sustalı anahtar modelini seçmenizden itibaren 20 dakika içinde yeni nesil sustalı anahtarınızı hazırlıyoruz ve orjinal olan anahtar kalitesinde yıllarca kullanabiliyorsunuz.


Whatsapp Destek

Ant Anahtar

Merhaba Ben Sedat

Size nasıl yardımcı olabilirim?