Kapı Kumandası Kopyalama

Kapı kumandası kopyalama ile piyasadaki markaların %99 oranındaki markaların kumandalarını iş yerimize çalışan bir kumanda getirmeniz halinde yeni istediğiniz sayıda kumanda hazırlamaktayız.

Kopya Kumanda Sağlıklı Oluyor mu?

Evet konu başlığımız kopyalanan kapı kumandası sağlıklı çalışıyor mu? pil değişince kumanda hafızası silinir mi? çocuk oynasa kopya kumanda bozulur mu? Tüm bu sorularınızın cevabı bizde.

Kopyasını hazırladığımız kumandalar pil değişiminde unutma çalışmama gibi çin menşeli akıllı kumandalar gibi değil özel üretim ve özel cihaz ile kopya yapılır ve 2 yıl garantili kumandadır.

Çin menşeli akıllı kumandalar youtube videolarındanda görmeniz mümkünkündür kumanda tuşlarına basarak öğrenme moduna alınır ve kumandadan kumandaya kopya yapılır ve bir çocuk eline geçince tuşlara rast gele basılınca iki tuşa aynı anda basınca hafızayı siler.

Bizim kumanda sektöründe 20 yılı aşkın süredir deneyimiz ile sizlere kumanda kopylama için özel tasarım kumanda kopyalama cihazı ile yeni hazırladığımız kumandaya yazılım atılarak birebir sizdeki kumandayı kopyalama yapr ve siz isteseniz dahi kendiniz bizim hazırladığımız kumandayı sıfırlayamazssınız ki çocuk eline geçip iki tuşa aynı anda basma ile falan kumanda hafızası silinmeyecektir.

Toptan Kapı Kumandası Satışı

Bft, Nice, Desi, Rolan, Cuppon, Hiland vs diğer tüm marka kumandların toptan ve tek satışını yapmaktayız. Antalya'da kapı kumandası ihtiyaçlarınız için bizden fiyat teklifi alarak kumanda ihtiyacınızı uygun fiyatlı ürünlerimizle temin etmeniz mümkündür.

Antalya dışı en az 10 adet olmak üzere ücretsiz kargo ile 2 iş gününde kumandanız elinizde olmaktadır ve çalışma garantili olarak sizdeki kumandanın birebir aynısı gönderilir.

Toptan kumanda satışımız sadece koli bazlı satışta geçerli fiyatlarladır ve en küçük paket 50 adet olarak satılır.

Site garaj kepenk kumandası olarak piyasada bulamadığınız kumandalar içinde çözümlerimiz vardır.

Kumanda satışı yanı sıra alıcı kart modellerimizde bulunmaktadır.

Hızlı iletisim
  • 0535 258 1639
  • 0535 258 1639
  • antanahtar@gmail.com
Bizimle İletişime Geçin
Hızlı iletisim

Whatsapp Destek

Ant Anahtar

Merhaba Ben Sedat

Size nasıl yardımcı olabilirim?