Oto Anahtar Kopyalama

Oto Anahtar Kopyalama Antalya

oto anahtar kopyalamaOto anahtar kopyalama nasıl yapılır ? sorusuna cavap ile başlamak gerekir ise. Oto anahtarları mekanik anahtar ucu anahtar çekme makinesi ile kopyası yapılır devamında ise işlemler kumandalı kumandasız olarak farklı işlemler yapılarak oto anahtar kopyalama yapılır.

Çipli Oto Anahtar Nasıl Kopyalanır?

Çipli oto anahtarı kopyalaması aracın marka modeline göre faklı çipler olduğu için bazı çipler çok basit olarak bir kaç saniyede kopyalama yapılır ancak bazı çipler vardır ki araç üzerine dignostik oto anahtar kodlama cihazı ile kopyası yapılır. Bazı araçlarda ise bu işlem eprom modulu sökülerek gerçekleşmektedir yani uzun lafın kısası oto anahtarcı işine girmeyecekseniz boşa kafanızı yormayın biz 20 yıldır yorduk ancak gelecek sene çıkacak olan oto anahtarı modeli için bile halen acemi çırak kalabiliyoruz.

Antalya'da oto anahtar kopyalatma işleriniz için ise 2020 modele kadar piyasadaki oto markaları ve modellerinin %96 gibi geneline anahtar kopyalamsı yapabilmekteyiz. Arabanızın yedek anahtarı yok ve siz işinizi sağlama almak istiyorsanız anahtarı tamamen kayıp ederek yüksek meblalar ödemeden yedek anahtarınız ile işinizden de olmadan arabanızı çalıştırmaya devam etmek istiyorsanız bizimle iletişime geçerek arabanıza yedek bir anahtar kopyalama yaptırabilirsiniz.

Oto Anahtar Kopyalama Fiyatları

Oto anahtar kopyalama fiyatları aracın markasına modeline göre kumandalı ve kumandasız gibi değişik fiyatlar ile işlem yapılır. Örnek vermek gerekir ise 2020 ekim ayı fiyatı olarak 2010 model volkswagen caddy anahtar kopyalama fiyatı kumandalı orjinal tip 300 lira iken aydı araca kumandasız sadece çipli anahtar kopyalama fiyat 100 lira olarak işlem yapılmaktadır.

Arabanızın anahtar kopyalama ücretini merak ediyorsanız sağ altta bulunan whatsapp iletişim butonunu tıklayıp aracınızın markasını modelini ve model yılını yazarak sağlık fiyat teklifi alabilirsiniz.

Oto Anahtarı Kopyalanan Oto Markaları

kopyalanan oto anahtarlarıKopyalanan oto anahtar markalarını tek tek sayacak olursak sayfalarca yazı çıkacağını biliyorum ve siz okumaktan sıkılacaksınız. Anahtarı var olan aracın kopyalanmayanı olmadığını bilmenizi istiyorum.

Günümüzde teknoloji üretiminde çığır açmış çin kore gibi ülkelerin üretimi olan mini cihazlar ile artık neredeyse tüm oto markalarının anahtarları saniyeler içinde kopyalanmaktadır bu cihazlarıda temin etmek artık çok kolay parayı veren herkese gönderim yapan bu ülkeler bir çok sosyal medyada da eğitim videoları paylaşarak araç üreticilerinin milyonlarca para harcayım araçlara taktıkları immobilizer güvenlik sistemini ile neredeyse dalga geçer oldular.

Bu yüzden aracınızın anahtarını güvenmediğiniz kişilere vermemenizi önemle uyarıyoruz..

Oto anahtarı kopyalama ile bir klon anahtar oluşturmak artık dakikalar içinde yapılmaktadır ve biz, Antalya ilinde bu işi yasal olarak 21 yıldır yapmaktayız oto anahtar kopyalama işlemini sadece araç ruhsat sahiplerine yapmaktayız.

Hızlı iletisim
  • 0535 258 1639
  • 0535 258 1639
  • antanahtar@gmail.com
Bizimle İletişime Geçin
Hızlı iletisim

Whatsapp Destek

Ant Anahtar

Merhaba Ben Sedat

Size nasıl yardımcı olabilirim?