Oto Anahtar Kumanda Kabı

Audi, Alfa Romeo, Bmw, Chevrolet, Citroen, Chery, Chrysler,Dacia, Ford, Fiat, Geely, Honda, Hyundai, Kia, Lancia, Opel, Nissan, Seat, Suzuki, Mercedes, Mitsubishi, Mazda, Mini, Peugeot, Renault, Skoda, Toyota, Volkswagen oto anahtar kap modellerini iş yerimizden temin edebilirsiniz.

Oto Anahtar Kabı Antalya

oto anahtar kaplarıOto anahtar kumanda kapları zaman içinde deforme olur ve görüntüleri hoş olmaz ve özellikle sustalı anahtarların susta kısmı çalışmaz olurlar.

Arabanızın anahtar kabı eskidi kumanda tuş yerleri delindi susta kısmı çalışmaz oldu ise yeni bir anahtar yaptırmak maliyetli olduğu için kap değişimi ile çok ekonomik olarak arabanızın anahtarını ilk günkü gibi yeni ve sağlam olmasını sağlarsınız.

Antalya merkezde piyasadaki oto anahtarların %99 nun anahtar kumanda kabı iş yerimizde bulunmaktadır ve sadece anahtarı iş yerimize getirmeniz halinde kap değişimi tarafımızca extra değişim ücreti olmadan internet satış siteleri fiyatları ile değişim yapılmaktyadır.

Oto anahtar kumanda kabı yenileme ücretlerimizden teklif almak için sayfamızın alt sağ taraftaki whatsap butonu ile bizimle heme iletişime geçip fiyat teklifi ve randevu alabilirsiniz.

Oto Anahtar Kap Değişimi

Oto anahtarların geneli immobilizer sistem elektronik devreler içeren hassas birer parçadan oluşur ve oto anahtar kumanda kap değişimi tecrübe gerektiren özel ekipmanlar ile yapılması gereken hassas bir iştir.

Alışveriş sitelerinden satın aldığınız oto anahatar kaplarını evde kendinizin değiştirmesi riskli bir iştir. Pek çok aracın kumanda devresi üzerinde olan bobin çipler çok hassasdır ve oto anahtarı sökerken bu çipe tornevida bıcak gibi sert cisimler ile dokunulması durumunda çip zarar görüp aracınızı çalıştırmama riski taşır.

Bazı model oto anahtarlar ise cam çip anahtarın özel bölümünde yapıştırılmış olarak durmakta ve bu yapıştırıcıdan çip ayırmak isterken çipin çatlaması veya kırılması riski vardır.

Özellikle fiat audi volkswagen peugeot marka araçların anahtar kabı değişimi çok risklidir.

Antalya içinde yaşıyorsanız ve aracınızın anahtar kabı eskidi kırıldı yenilenmesi gerekiyor ise iş yerimizde her marka model oto anahtar kumanda kabı çeşitleri bulunur ve size alışveriş sitelerinden temin edeceğiniz fiyatlara değişim dahil hizmet sunmaktayız.

Not: iş yerimizden satın alınmayan başka kaynaklardan temin edilen anahtar kabları için iş yerimizde değişim yapılmamaktadır. Çünkü kalite olarak ve uyum olarak kendi satmadığımız ürünlerin sağlıklı olmadığını defalarca tecrübe etmiş olduğumuzdan dolayı böyle bir karar almış bulunmaktayız saygı duymanızı bekleriz.

Hızlı iletisim
  • 0535 258 1639
  • 0535 258 1639
  • antanahtar@gmail.com
Bizimle İletişime Geçin
Hızlı iletisim

Whatsapp Destek

Ant Anahtar

Merhaba Ben Sedat

Size nasıl yardımcı olabilirim?