Oto Anahtar Kumanda Tamiri

Oto Anahtar Tamiri Antalya

Oto Anahtarları elektronik birer parça olduğu için kullanım şartlarına göre ve kazayen arızalanabilir. Örneğin denize yada havuza şortunuzun cebinde anahtar ile girmeniz halinde sıvı teması sonucu oto anahtar çipi veya kumanda devresi arızalanır ve işlevini yerine getirmez ve haliyle aracınızı açamaz ve çalıştıramazsınız. Bu ve benzeri bir çok sebeple oto anahtar arızalarının onarım işlerini ve yeni oto anahtar kodlama işlemlerini yapmaktayız ve aracınızı tekrar kullanmanız için yardımcı oluyoruz.

Antalya'da oto anahtar tamir işiniz için bizimle iletişime geçerek işinizi profesyonel ellere bırakıp uygun servis ücreti karşılında hizmet alabilirsiniz.

Kırık Oto Anahtar Tamiri

kırık oto anahtarOto anahtarlarda diğer ev anahtarlarımız gibi kırılabilir ve bu durumda kaldığınız zaman yedek anahtarınız yok ise sizi yolda bırakabilir ve çözüm arayışına girersiniz.

Antalya ilinde kırık oto anahtar tamir işlerinizi oto anahtarcı servisiniz olarak biz yapmaktayız. Her marka model kırık oto anahtar tamir işleriniz için bizden servis talep edebilir veya iş yerimize uğrayıp kırık oto anahtarınızın yenisini yaptırabilirsiniz.

Kırık anahtarını tamir yaptığımız markalardan bazıları.

Audi, Bmw, Cery, Chevrolet, Citroen, Dacia, Fiat, Ford, Honda, Hyundai, Kia, Suzuki, Toyota, Volkswagen, Peugeot, Renault, Tata, Seat, Skoda, Opel, Nissan kırık anahtar tamiri için ant anahtar iş yerimizden oto anahtarcı servisi alarak arabanızın kırık anahtarını tamir yaptırabilirsiniz.

Antalya içi 7/24 kırık oto anahtar tamiri için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

Oto Kumanda Tamiri

oto kumanda tamiriGünümüz araçlarının geneli uzaktan kumanda ile kapılar açılır ve kilitlenir ve zaman için oto kumanda arıza açabilir veya pili bitebilir ve aracınızın kapısını kumanda ile açamazsınız ve kumanda tamiri için oto kumanda tamir servisi ararsınız.

Antalya ilinde oto kumanda tamir işlerinizi biz yapmaktayız.

Çamaşır makinesinde yıkanmış oto kumanda tamiri, Denize düşmüş oto kumanda tamiri, Kırık oto kumanda tamiri, Her marka model araba kumandası tamir işleriniz için bizde çözüm bulabilirsiniz.

Antalya içinde oto arızalı kumanda tamir işleriniz için iş yerimize arızalı otokumanda ile gelmeniz halinde kısa süre içinde aracınızın kumanda tamiri yapılır ve aracınızı yine kumanda ile kilitleme ve açma yapabilirsiniz.

Bmw Ford Nissan Mercedes Volkswagen gibi oto kumandaların orjinal pil değişimi iş yerimizde yapılır.

Oto Anahtar Kap Değişimi

oto anahtar kap değişimiOto kumandalı anahtar kapları zaman içinde deforme olur kumanda kasası üzerinde çatlak oluşur kumanda tuş basma yerleri delinir ve buna benzer sebepler ile oto anahtar kap değişimi gerekir.

Antalya'da oto anahtar kap değişimi için sizlere en eski hizmet veren 21 yıldır oto anahtarcı olarak her marka model oto anahtarı kap çeşitlerimiz ile eskimiş yıpranmış oto anahtarların kaplarını orjinal görünüm ile yeniliyoruz.

Oto anahtar kap değişimi için oto anahtarınızı iş yerimize getirmeniz halinde 15 dakikada arabanızın eskimiş olan oto anahtar kabını ilk günkü gibi yeni ve sağlam olarak size teslim ediyoruz.

Oto anahtar kap değişimi işlerinizde isteğe göre orjinal düz tip oto kumandalı anahtarları yeni nesil sustalı modele çevirme yapmaktayız.

Markalarımız

Oto anahtar kumanda tamiri için hizmet verdiğimiz otomobil markaları. Audi, Bmw, Chevrolet, Citroen, Dacia, Fiat, Ford, Honda, Hyundai, Kia, Mercedes, Mitsubishi, Opel, Peugeot, Renault, Toyota, Volswagen başlıca markalar ancak listede yazmayı unuttuğumuz marka bir aracınız var ise size de yardımcı olduğumuzu bilmenizi isteriz.


Sayfa etiketleri: #otoanahtarcıantalya #antanahtar #kırıkanahtar #otokumandatamiri #anahtarcıantalya #konyaaltıotoanahtarcı 

Hızlı iletisim
  • 0535 258 1639
  • 0535 258 1639
  • antanahtar@gmail.com
Bizimle İletişime Geçin
Hızlı iletisim

Whatsapp Destek

Ant Anahtar
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz..?