Oto Anahtarcı Antalya

Antalya'da oto anahtarcı, yedek oto anahtar yapımı, kayıp oto anahtar yaptırma, arızalı oto anahtar tamiri, kırık oto anahtar yaptırma, arızalı oto kumanda tamiri, oto anahtar model değişikliği, oto anahtarı sustalı yaptırma, oto anahtar servisi arıyorsanız bizimle iletişime geçiniz.

Oto Anahtarcı Antalya

oto anahtarcı antalyaAntalya ilinde oto anahtarcı servisi arıyorsanız işinizi uzman bir elden profesyonel olarak yaptırmak kafanız rahat olsun diyorsanız aracınızın markası modeli fark etmeksizin anahtar sorununa çözümler sunuyoruz.

Arabanıza yedek anahtar lazım ise iş yerimizde tüm oto markaları için yedek kumandalı kumandasız olmak üzere çipli immobilizer sistem elektronik anahtar yapmaktayız.

Arabanızın çipli anahtarı arızalı ve immobilizer sistem anahtar okunamadı çip algılanmadı hırsız emniyet kilidi devrede gibi sebepler ile aracınızı çalıştıramıyorsanız ve yedek anahtarınız da yok yada anahtarın birisi bu uyarıları veriyor diğer anahtar ile aracınızı çalıştırabiliyorsanız arızalı olan anahtarın tamiri.

Anahtarına çözüm ürettiğimiz oto markaları olarak bu güne kadar, Alfa romeo, Audi, Bmw, Chevrolet, Chrysler, Citroen, Dacia, Dodge, Fiat, Ford, Gely, iveco, Honda, Hyundai, Kia, Nissan, Mercedes, Opel, Peugeot, Proton, Seat, Skoda, Renault, Tata, Toyota, Volkswagen gibi piyasada önde gelen markaların pek çok modelleri için yedek anahtar yapımı ve arızalı kırık anahtar tamir işlerinde binlerce müşterimize hizmet vermiş olmanın verdiği tecrübe ile işimizde her geçen gün kendimizi ve kullandığımız ekipmanları yenileyerek sizlere 2021 yılında da oto anahtarcı hizmetleri sunuyoruz.

Yedek Oto Anahtar Yaptırma

oto yedek anahtar antalyaYedek oto anahtar yaptırmak için öncelikle bilmenizi istediğimiz bir konu var. Güvenlik açısından araç yedek anahtarları sadece aracın resmi ruhsat sahibi olan kişilere ve noterden vekaleti olan kişilere yapılmaktadır bu konuda hassasiyetimizi anlayışla karşılamanızı bekliyoruz.

Yedek anahtar yapımı için aracın iş yerimize gelmesi halinde işlem yapabilmekteyiz. Antalya dışı illerden bizleri telefonla arayıp fiyat alıp usta bizim burada benim arabaya yedek anahtar yapan yer yok sana anahtarı kargo ile göndersem sen bir kopya yapsan göndersen olmaz mı gibi telefonlar almaktayız.

Şunu bilmenizi özellikle istiyoruz. immobilizer sistem oto anahtarların yedek yapımı dahi olsa yeni anahtar dignostik oto anahtar kodlama cihazları ile bazı araçlarda eprom kutusu sökülerek bazı araçlarda ise obd soketine cihaz bağlanarak yeni anahtar immobilizer bellek üzerine kayıt yapılması gereklidir haliyle bu işlem aracın iş yerimize gelmesi ile olmaktadır. Çok az sayıda aracın epromu iş yerimize gelmesi halinde yedek anahtar yapılsada işin sonucunu test etmemiz işimizi garantili olarak yapabilmek adına aracın iş yerimize gelmesi lazımdır.

Hangi araçlara ve modellerine yedek anahtar yapabildiğimiz hakkında bilgi sahibi olmak istiyorsanız markalar linkinden araç markalarını görebilirsiniz yada yedek oto anahtar sayfamızı tıklayıp markaları inceleyebilirsiniz.

Hızlı iletisim
  • 0535 258 1639
  • 0535 258 1639
  • antanahtar@gmail.com
Bizimle İletişime Geçin
Hızlı iletisim

Whatsapp Destek

Ant Anahtar

Merhaba Ben Sedat

Size nasıl yardımcı olabilirim?