Ant Anahtar | Hakkımızda

Ant Anahtar

"Ant Anahtar" firması olarak 2000 yılında Üçgen mahallesi tonguc caddesi no:42 de başladığımız anahtarcılık sektöründeki faliyetlerimiz ilk zamanlar ev anahtarları ve kilitleri üzerine mekanik oto anahtarları üzerine iken gelişen oto anahtar teknolojileri ile araçlar immobilizer güvenlik sistemli çipli anahtarlar ile çıkmaya başladığından bizim de işimiz anahtar olduğu sebeplerle ya bu işi hakkıyla yapacaksın yada yapacaksın ilkesi ile yeni çıkan immobilizer arac anahtarı kodlama ve kopyalama cihazlarını temin ederek şuan piyasada ki pek çok oto markası elektronik sistem araç anahtarlarının yedeğini hatta tamamen kayıp olan smart kartlılar da dahil olmak üzere aracın olduğu noktada yeni anahtar kodlaması yaparak hizmet vermeyi sürdürüyoruz.

Bina giriş kapı otomatik kapı kumandaları kopyalama kodlama çoğaltma. Göstergeçli anahtarlık montajı ve göstergeç çipli anahtar kopyalama çoğaltma. Akıllı bina kilitleri montajı gibi günümüzde kullanılan ve yeni çıkan tüm kilit çeşitleri üzerinde gerekli eğitimleri alarak ve konferanslara katılarak işimizde lider firmalar arasında kalmak ve Antalya ilinde ev oto anahtarcılık sektöründe en çok tercih edilen bir firma olmanın verdiği şevkle siz değerli Antalya halkına hizmetlerimiz 7/24 olarak sürmektedir.

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?

Güvenli ve Tecrübeliyiz: Anahtarcılık mesleği tecrübe ve güven ister. Antalya ilinde 21 yıldır aynı adres üzerinde ev oto anahtar üzerine çilingir hizmetleri veriyoruz.

7/24 Hizmet Sunuyoruz: Anahtarcı Çilingir mesleği 7/24 olarak hizmet vermeyi gerektiren özel hizmetler arasında gelir. İşimizin gereği müşterilerimizden gelen 7/24 acil çilingir hizmeti taleplerine Antalya merkezde her noktaya hizmet vererek ev kapısı açma kilit değişimi, Oto çilingir hizmetleri vermekteyiz.

Ucuz Hizmet: Ev Oto anahtar ve kilitlerini direk imalatcı firmalardan temi ederek aracıların arada koyduğu fiyat farkını size yansıtmadan rakiplerimizden %30 daha düşük fiyatla sunduğumuz için rakiplerimizden daha ucuz hizmet sunmaktayız.

" Antalya'da Anahtar Çoğaltma ve Kilit Tamiri İşlerinde Ant Anahtar Firmamızı Seçen Tüm Müşterilerimize Şükranlarımızı Sunarız."


Whatsapp Destek

Ant Anahtar

Merhaba Ben Sedat

Size nasıl yardımcı olabilirim?