Chevrolet Anahtarı Antalya

Chevrolet aveo, captiva, cruze, kalos, lacetti, spark, trax, epica, rezzo yedek anahtar yapımı arızalı kırık chevrolet anahtar tamiri, Eskimiş yıpranmış chevrolet anahtar kumanda kap değişimi, Antalya Muratpaşa üçgen mahallesi tonguc caddesi no:42 de hizmetinizdeyiz.

Chevrolet Yedek Kayıp Anahtar Yaptırma

chevrolet yedek anahtar yapımıChevrolet Chevrolet aveo, captiva, cruze, kalos, lacetti, spark, trax, epica, rezzo, comaro yedek anahtar kumanda ve kayıp olan anahtarların yenisini çıkarma işlemleri firmamız kendi bünyesinde bizimle iletşime geçtiğiniz gün içinde çıkarılmaktadır.

Chevrolet yedek veya kayıp anahtarın yenisi yapım işlemi sonrası kaybettiğiniz anahtarlar arac hafızasından silinerek eski anahtarların aracı çalıştırmaması güvenlik amaçlı olarak silinir.

Yeni hazırladığımız kumandalı anahtarlar kayıp olan orjinal anahtar ile aynı işlevleri yerine getirir. Kumanda ile uzaktan açma ve kilitleme aracınızda kumanda ile cam açma kapatma bagaj kapağı açma kapatma özellikleri daha önce var ise yeni hazırladığımız anahtar ilede aynı foksiyonları yapabilirsiniz.

Yeni hazırladığımız araca kodlama yaptığımız anahtarlar 2 yıl üretim hatalarına karşı garantimiz altındadır.

Antalya Muratpaşa Kepez Konyaaltı ilçelerinde yaşıyorsanız veya bu ilçelerde misafir olarak gelip aracınızın anahtarı kayıp yada sorunlu ise bizimle iletişime geçerek yerinde hizmet alarak zaman kaybetmeden aracınızı tekrar kullanmaya başlayabilirsiniz.

Chevrolet Anahtar Kumanda Kap Değişimi

Chevrolet kırık marka araba anahtarları kumanda kap değişimi ile arabanızın anahtarını fabrikadan sıfır teslim alındığı gibi yapıyoruz. Eskimiş yıpranmış chevrolet anahtar kumandayı iş yerimize getirmeniz halinde 20 dakikada kap değişim işlemini yapmaktayız.

Antalya'da chevrolet tüm modelleri için anahtar kap değişimi tarafımızca uygun ücret karşılığında yapılmaktadır.

Chevrolet Sustalı Anahtar

chevrolet sustalı anahtarChevrolet bazı model araclarında orjinal olarak sabir anahtar üzerine kumanda kartı olarak kullanıcıya araçları sunmuş ve bu şekilde anahtarları kullanmak cepde rahatsızlık vermekte taşıması sıkıntılı olmaktadır.

Biz sizlerin orjinal sabit olan chevrolet anahtarlarını yeni nesil sustalı anahtar modeline çevirmekteyiz.

Chevrolet spark cruz aveo anahtarları kumandalı sabit olarak karşımıza en çok çıkan modellerdir. Chevrolet cruz için 3 tuşlu orjinal anahtarında olmayan bagaj açma tuşlu yeni sustalı anahtar hazırlamaktayız.

Chevrolet spark ve aveo içinde sustalı model anahtar yapmaktayız.

Antalya'da yaşıyorsanız chevrolet marka araba anahtarınızı sustalı model görsel olarak şık taşıması çok kolay bir anahtar modeli istiyorsanız şimdi bizimle iletişime geçerek güncel fiyat teklifi alabilirsiniz.

Chevrolet sustalı anahtar yapımında sizlere 10 dan fazla anahtar modeli seçeneği sunabilen firmayız.

Chevrolet Anahtar Yapımı

Chevrolet ve diğer marka araba anahtarları yapım aşaması öncesi aracın bizimle iletişime geçen kişiye ait olup olmadığını teyit ediyoruz araç ruhsat resmi sahibi olmayan kişiye bu işlemi yapmadığımızı bilmenizi isteriz bu kanunen suç mesleki açıdan ahlak dışı bir durumdur. Bu şekilde iş yapmayan size aracın size ait olup olmadığını resmi evraklara ruhsat ehliyet kimlik teyidi yapmayan yerlerde iş yaptırmamanızı da tavsiye ediyoruz.

Araç kişiye ait olduğu teyit edilmesi sonra aracın 1 anahtarı var ise cnc özel araç anahtarı kesim cihazımızda aracın anahtarı okutulur şifre hesaplanır ve orjinal kalıpta yeni anahtar ucu çekme işlemi gerçekleştirilir.

Devamın da ise dignostik anahtar kodlama cihazı ile obd üzerinden araca bağlantı yapılarak mevcut hafızadaki tüm anahtar şifreleri silinir ve yeni anahtar ile mevcut anahtar araca kodlama yeni şifreleme işlemi gerçekleştirilir bu işlem opel chevrolet araçlarda ortalama  25 dakika falan sürmektedir.

Chevrolet marka aracınızın tüm anahtarları kayıp ise aracın manuel kapı açma kontağı çevirme anahtarının yenisinin yapılması için aracın şöför kapı göbeği veya kontağı sökülmesi şifrelerin okunması ve bu şifrelere uygun anahtar çekilmesi yaklaşık olarak 2 saat falan zaman almakta kayıp anahtar yapımı ortalama 4 yada 5 saat sürebilmektedir.

Chevrolet Anahtar Modelleri

Chevrolet aveo kumanda ve kumandasız anahtarı.

Chevrolet cruze kumandalı anahtarı ve kumandasız anahtar düz sustalı olarak üç çeşit modeli vardır.

Chevrolet captiva kumandalı sustalı ve düz modeli yanı sıra 2013 sonrası captiva smart anahtar modeli vardır.

Chevrolet kalos düz kumandasız ve kumandalı anahtar modeli olarak 2 çeşit anahtar vardır sustalı kalos anahtarı sonradan yapılmadır.

Chevrolet Spark kumandasız ve kumandalı 2 çeşit anahtar modeli vardır sustalı spark anahtarı sonradan yapılmaktadır.

Chevrolet comaro smart anahtar modeli vardır.

Chevrolet lacetti kumandalı ve kumandasız anahtarı vardır sustalı modelde olur.


Whatsapp Destek

Ant Anahtar
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz..?