Fiat Anahtarı Antalya

Fiat Albea, Brava, Brovo, Coupe, Doblo, Ducato, Fiorino, 500, Egea, Idea, Linea, Maria, Palio, Panda, Pundo, Regeta, Sedici, Stilo, Siena, Tempra, Tipo yedek kayıp anahtar kumanda yeniden çıkarma ve arızalı kırık fiat oto anahtar onarım eskimiş yıpranmış fiat anahtar kap değişimi.

Antalya Muratpaşa Kepez Konyaaltı ve yener ulusoy caddesindeki iş yerimize gelebilecek tüm fiat marka araç kullanıcılarına hizmet veriyoruz.

Fiat Yedek Anahtar Yapımı

Fiat markaya ait tüm otomobil kamyonet minibüs panelvan araçların ister kumandalı ister kumandasız olarak yedek anahtarını kodlama yapmaktayız. Fiat marka aracınızın tek anahtarı var veya 2 anahtarı var üçüncü dördüncü lazım ise 6 adete kadar ister kumandalı ister kumandasız olarak yeni anahtar hazırlamaktayız. Sizde olmayan kayıp anahtarı veya anahtarları immobilizer hafızadan silerek aracınızın güvenliğini sağlıyoruz.

Fiat marka immobilizerli araçların yedek anahtar yapımı aracın sahibi tarafından iş yerimize getirmesi halinde yeni anahtar kodlaması yapmaktayız.

İmmobilizerli araç anahtarları araç obd soketine dignostik kodlama cihazları bağlanarak yapıldığı için araç olmadan sadece anahtar kopyalama ile yeni anahtar aracı çalıştırmadığını bilmenizi isteriz bu yüzden sadece anahtarı göndersem yeni anahtar hazırlayıver diye gelen taleplere yardımcı olamıyoruz.

Fiat yedek anahtar yapım fiyatlarımız ise aracın modeli model yılı kumandalı kumandasız olarak değişmektedir. Fiat marka aracınıza yedek anahtar yaptırma fiyatları ve daha fazlası için lütfen iletişim hattımızı arayıp bilgi alınız.

Fiat Anahtar Kap Değişimi ve Tamir

Fiat markanın tüm modelleri için eskimiş yıpranmış anahtar kabı değişimi ve arızalı kırık fiat anahtarların tamiri çalışmayan kumandaların tamiri işleriniz için iş yerimizde hizmet sunuyoruz.

Fiat sustalı anahtarları diğer araç markalarında da olduğu gibi sabit anahtarlardan daha erken sürede kırılma ve tuş basma yerleri delinme olabilmektedir. Bu gibi durumlarda kap değişimi ile arabanızın anahtarını ilk günkü gibi yeni olarak 20 dakikada hazırlıyoruz.

Fiat anahtar kap değişimi ve tamir işleri için lütfen bizden fiyat almadan karar vermeyin size alışveriş siteleri fiyatları ile garantili hizmet verdiğimizi ürünlerimizin 2 yıl üretim hatalarına karşı garantili olduğunu bimenizi isteriz.


Whatsapp Destek

Ant Anahtar
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz..?