Hakkımızda - Ant Anahtar

Bizi Tanıyın

"Antalya Kumluca ilçesi 1975 doğumlu mesleğe 12 yaşında çırak olarak başlayıp çok değerli ustamın yanında askere gidinceye kadar çalışarak anahtarcı çilingir mesleğini öğrenmeye gayret gösterdim. 21 Yaşında askerlik görevi yaparak asker dönüşü yurt dışında bulduğum iş imkanı ile Fransa'da 9 yıl yine anahtarcı işinde çalışıp tekrar vatanıma dönerek kendi iş yerimi açmak nasip oldu."

Kızılsaray mahallesi yener ulusoy bulvarında bulunan iş yerimizde sizlerin her nevi anahtar kumanda işlerinde çilingir hizmetlerimiz sürmektedir.

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?

"Güvenlik denilince ilk akla gelen anahtar kilit geliyorsa ki öyledir." Anahtar kilit işinizi iş yeri sabit uzun yıllardır bu işi yapan bir çilingirden daha iyisini bulmanız pek mümkün değildir.

Tecrübe önemlidir:  Uzun yıllardır aynı işi yaparak her çeşit anahtar ve kilit üzerine kendimizi geliştirdik. Sizlere en kusursuz hizmeti vermek vazgeçilmez ilkemizdir.

Kalite: İşimizde kullandığımız malzemeleri garantili olarak almaktayız ve piyasanın en üst kalitede malzemelleri temin ederek sizlere en üst kalitede ürünü satmak montaj yapmak prensiplerimizin en başında gelir.

Düşük Ücretli Hizmet: Neden aynı ürünü yada hizmeti daha çok ödeyip alasınız ki. Satışını ve montajını yaptığımız ürünleri aracıdan değil direk imalatcıdan adetli ve nakit olarak tedarik ettiğimiz için rakiplerimizden her daim %25 daha aşağı size sunabiliyoruz. Dışarıdan maaşlı eleman çalıştırmıyor kendimiz size hizmet veriyoruz bu yüzden işçilik ücretlerimiz rakiplerimizden %40 daha düşüktür.


Whatsapp Destek

Ant Anahtar
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz..?