Ssangyong Anahtarı Antalya

Antalya'da Ssangyong marka aracınızın yedek anahtarı yok ise yedek anahtar yapıyoruz. Ssangyong marka aracınızın anahtarı tamamen kayıp ise yenisini çıkarıyoruz. Ssangyon aracınızın anahtar kabı eskidi deforme oldu ise anahtar kabını yeniliyoruz. Ssangyong aracınızın anahtarını sustalı modele çevirtmek arabanızın anahtarı yeni nesil sustalı model çeşitlerimiz ile değişik modellerde sustalı anahtar yapıyoruz. Ssangyong actyon, Korando, Kyron, Musso, Rexton, Tivilo, Xlv anahtarı için çözümlerimiz vardır.

Ssangyong Yedek Anahtar Yapımı

ssangyong yedek anahtar modelleriSsangyong actyon, korando, kyron, musso, rexton, vlv modelleri için, Antalya ilinde yedek anahtar ihtiyacınız var ise bizimle iletişime geçerek arabanıza yedek yeni anahtar yaptırabilirsiniz.

Ssangyon tüm modelleri için kumandalı ve kumandasız olarak yedek anahtar yapmaktayız.

Ssanyong araçların anahtarları immobilizer güvenlik sistemi ile güvenli olup özel diğnostik çip kodlama cihazları ile kodlama yapılarak araç immobilizer sistemine kayıt yapılmaktadır. Kayıp olan eski anahtarlar bu esnada güvenlik amaçlı immobilizer hafıza üzerinden ücretsiz olarak tarafımızca silinmektedir.

Ssangyong marka aracınıza 8 adete kadar toplamda anahtar yapabilmekteyiz. Diyelimki sizde 2 adet anahtar var ve siz 2 tanede yeni nesil sustalı model anahtar olsun dilediğim zaman eski orjinal anahtarı kullanayım dilediğim zaman yeni model sustalı anahtarı kullanıyım derseniz bu mümkündür.

Size 2 veya daha fazla yeni anahtar yapıyoruz ve ister eski orjinal anahtarı kullanıyorsunuz ister yeni yaptığımız anahtarı bu tercih size kalmış.

Yaptığımız tüm işler gibi ssangyong marka içinde yeni yaptığımız anahtarlar 2 yıl tarafımızca garantilidir size fatura kestiğimiz tarih itibari ile 2 yıl garanti başlar.

Garanti kapsamında olmayan durumlar ise. Anahtar cebinizde denize girmek, Anahtar çamaşır makinasında yıkanması gibi sıvı teması ürünlerimizi garanti dışı bırakır.

Ssangyong Kumanda

Antalya'da Ssangyong marka aracınızın kumandası kayıp veya arızalı ise yeni kumandalı anahtarınızı bizden temin edebilirsiniz. Ssangyong tüm modelleri için kumanda iş yerimizde bulunmaktadır.

Ssangyong Sustalı Anahtar

ssangyong sustalı anahtarSsangyong anahtarının yedeğini kayıbını çıkardığımız gibi aracınızın anahtar modelini yeni nesil sustalı model olarak çevirmekteyiz.

Ssangyon tüm modelleri için sustalı anahtar yapıyoruz.

Ssangyong marka aracınızın anahtar modelini sustalı anahtar olarak değiştirmek yeni nesil daha modern ve kullanışlı hale getirmemiz için bizimle iletişime geçmeniz halinde aynı gün içinde yeni nesil sustalı anahtar olarak aracınızın yeni bir anahtarı olabilir.


Whatsapp Destek

Ant Anahtar

Merhaba Ben Sedat

Size nasıl yardımcı olabilirim?